تحصيل پزشکي در گرجستانتحصيل پزشکي در گرجستان


در راستاي افزايش تعداد دانشجويان خارجي ، تعداد دانشجويان خارجي ليسانس ، کارشناسي ارشد در مؤسسات آموزش عالي گرجستان نيز طي سالهاي اخير به طور پيوسته در حال افزايش است.


تحصيل پزشکي در گرجستان گرانترين و محبوب ترين رشته دانشگاهي است به طوري که 50 درصد دانشجويان خارجي در جورجيا مشغول به تحصيل پزشکي ، مراقبت هاي بهداشتي ، داروسازي و دندانپزشکي هستند.


برنامه هاي آموزش پزشکي گرجستان مبتني بر استانداردهاي مدرن اروپاست و با اصول بين المللي سازگار است.


مؤسسات داراي پرسنل دانشگاهي ماهر هستند و مطابق مقررات و توصيه هاي بين المللي آموزش پزشکي را ارائه مي دهند.


اين دانشکده آکادميک توسط تيمي از اساتيد مجرب ، که در ايالات متحده آمريکا و کشورهاي اروپاي غربي آموزش ديده اند ، هدايت مي شود.


به دانشجويان فرصتي داده مي شود تا در سطح ملي و بين المللي در دانشگاه هاي شريک و همچنين شرکت در برنامه هاي مبادله ، در سطح ملي و بين المللي آموزش ببينند .


دانشگاه ها با هدف درک نيازهاي دانشجويان و حمايت از آنها در طي فرايند يادگيري خود با هدف موفقيت حرفه اي آنها امکان شرکت در کار تحقيقاتي در زمينه هاي مختلف و همايش هاي علمي-عملي برگزار شده را دارند.دانشکده پزشکي هشت برنامه آموزشي معتبر را به زبان هاي گرجي ، روسي و انگليسي ارائه مي دهد: پزشکي ، دندانپزشکي ، داروسازي ، طب فيزيکي و توانبخشي. همچنين دوره هاي اضافي به زبان گرجي وجود دارد: راديولوژي ، فيزيوتراپي ، پرستاري ، تکنسين دندانپزشکي ، توانبخشي پزشکي.


در زير دوره هاي تدريس شده به زبان انگليسي در دانشگاه هاي پزشکي گرجستان شرح داده شده است:


برنامه آموزشي پزشکي (MD)


تحصيل پزشکي در گرجستان در برنامه آموزشي پزشکي (MD) به زبان انگليسي تدريس مي شود و مدت زمان آن 6 سال است.


اين کار با هدف توسعه پزشکان متخصص دلسوز ، صالح و با اعتماد به نفس از طريق رويکرد تدريس مبتني بر نتيجه تضمين کيفيت بالاي مراقبت هاي بهداشتي و تحقيقات پزشکي در زمينه هاي دانشگاهي ، داخل و خارج از کشور انجام شده است.


تأمين آموزش پزشکي ، عمدتاً در يک محيط عملي (که در آن کسب و سازماندهي دانش با کاربرد عملي صلاحيتهاي کسب شده مطابقت دارد) ، براساس ارزشهاي اخلاقي ، احترام به استقلال فردي و فرضيه مداخلات منطقي و کارآمد انجام ميشود.


2 سال اول برنامه ها با تمرکز روي مطالعات باليني براي 3-5 سال تمرکز زيادي دارند. در سال آخر ، يک دوره کارآموزي يک ساله در يک بيمارستان محلي انجام مي شود و انجام امتحانات دولتي نيز لازم است.


پس از اتمام کليه شرايط مورد نياز در طي 6 سال ، دانشجويان تبديل به دکتراي پزشکي (MD) مي شوند و داراي مدرک کارشناسي ارشد مي شوند.


همه فارغ التحصيلان فرصت کافي براي به دست آوردن مشاغل عالي در جورجيا يا در بيمارستان و کشور مورد نظر خود در سراسر جهان خواهند داشت که اين از مزاياي تحصيل پزشکي در گرجستان است.داندانپزشکي


تحصيل پزشکي در گرجستان در دوره دندانپزشکي 5 سال به طول مي انجامد.


اين برنامه با هدف مربيگري دندانپزشکان واجد شرايط ، که فعاليت هاي حرفه اي آنها به افزايش سطح خدمات دندانپزشکي ، جلوگيري از بيماري هاي دهان و دندان و بهبود سلامت کلي کمک خواهند کرد.


فارغ التحصيلان اين برنامه دانش بنيادي در مورد داروهاي بهداشت دهان و دندان (باليني و علوم طبيعي) و دانش عميق در مورد تخصص هاي دندانپزشکي دارند.


مهارت هاي اساسي دستي که فعاليت هاي پيشگيري کننده و درماني را تضمين مي کند. 2 سال اول عمدتاً به مطالعه قبل از باليني متمرکز خواهد شد كه در آن دانشجويان از اصول دندانپزشكي آگاه مي شوند.


اين دوره از 3-5 سال عمدتاً بر آموزش باليني متمرکز خواهد بود. دوره با کارآموزي 6 ماهه به پايان مي رسد و دانشجويان بايد امتحانات دولتي را بگذرانند.


اين دوره دانشجويان درک کاملي از کليه زمينه هاي مربوط به مراحل قبل و بعد از کلينيک مربوط به دندانپزشکي خواهد داشت.


دانشجويان همچنين داراي مدرک کارشناسي ارشد مي شود. دندانپزشکان تازه کار واجد شرايط فرصت خوبي براي يافتن کار در جورجيا يا ادامه تمرين خود در کشورهاي ديگر خواهند داشت.


در چارچوب برنامه دندانپزشکي اتاقهايي براي مطالعات فانتوم و کلينيک دندانپزشکي دانشگاه فعاليت مي کنند ، که دانش آموزان را قادر مي سازد از اوايل مطالعه با بيماران ارتباط مستقيمي داشته باشند.


تدريس در دانشکده مطابق با استانداردهاي بين المللي انجام مي شود. دانشگاه تمام شرايط را براي به دست آوردن دانش کيفي و زندگي جالب دانشجويي فراهم مي کند.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

پکيج هاي فوق العاده خوب حرف آخر Lori سالم زيبا payju کسب درآمد کاملا رايگان Kellie حسام الدين شفيعيان دکتر هاني پارکت لمينت Mantella Autosport World Challenge GTS KTM Xbow GT4